Ballkani i Ismet Munishit i pandalshëm, e mposht Ferizajn në shtëpi të vet (Foto) Ballkani ka triumfuar ndaj Ferizajit, me rezultat 2-1, si mysafir, ndeshje e vlefshme për xhiron e tetë në Superligën e Kosovës. Die IPKO Superliga (Langform: IPKO Superliga e Kosovës) ist die höchste Fußballliga im kosovarischen Männerfußball.Sie wurde im Jahr 1945 vom Fußballverband des Kosovo gegründet und zählt zwölf Teams.Die Vereine spielen 33 Mal pro Saison, das bedeutet, jede Mannschaft trifft dreimal auf den gleichen Gegner. Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës që të mos ketë aktivitete sportive në fundjavë, garat rikthehen në aksion këtë mesjavë, ku do të garojnë Prince Caffe Superliga, Superliga e Femrave dhe Liga e Parë e Meshkujve. Mire se vini ne faqen Superliga / Liga e Pare e Kosoves Kampionati elitar në futbollin kosovar pritet të startojë në fundjavë më 19 dhe 20 shtator. Superliga e Kosovës nw futboll ka pësuar rënie në gjashtë pozita për dallim nga viti i kaluar në renditjen e bërë nga instituti IFHHS i statistikave. Insporti do t’u mbajë të informuar për gjithçka që ndodh në Podujevë, Prishtinë, Gjilan dhe Prizren. Es gelten die AGB und Zeitlimits. Linku i lajmit u kopjua. I pari i FFK’së, Agim Ademi ka njoftuar se sezoni 2020/21 do të fillojë pa praninë e tifozëve. Në Superligën e Femrave do të zhvillohet derbi ndërmjet Bashkimit dhe Kosovahome Prishtinës. Katër ndeshje që zhvillohen sot e mbyllin edhe javën e 4-t të IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Superliga e Kosovespër 45 vite funksionoi brenda territorit të Jugosllavisë, ndërsa në vitin 1990ndryshoi emrin dhe u quajt Liga e Pavarur e Kosovës. Nga New York-u, Jahjaga tha se është miratuar Rezoluta 2467. Superliga e Kosovës, auch bekannt als IPKO Superliga e Kosovës, ist ein profesioneller Fußball Liga in Kosovo für Männer. Natën e mirë - Ju themi sonte me super-klubin dhe tifozët, nga ''mini-kryeqyteti'' i basketbollit kosovar, Suhareka. The table is sorted in descending order by the number of players of each country. Mbyllen katër ndeshjet, rezultate të befasishme – IPKO Superliga e Kosovës (LIVE) Futboll 19 Gusht 2018 16:46. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607781024¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GJI¬AF÷Gjilani¬JB÷OQpJ8IA5¬WV÷gjilani¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷IVFN8Yme-dbZFZ36U.png¬WM÷BES¬AE÷FC Besa¬JA÷pznF9bea¬WU÷fc-besa¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷8fOkSy6k-EZJVPNYf.png¬~AA÷MVC6S0R9¬AD÷1607601600¬ADE÷1607601600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arberia¬ER÷17. Për ne; Kontakti; Sport / Superliga Superliga e Kosovës vazhdon në mesjavë, interesant në Gjilan dhe Podujevë . Grupi A; Grupi B; Grupi C; Kupa e Kosovës. Meshkujt; Femrat; Fituesit e Kupës - … Sot dhe dje janë zhvilluar të gjitha ndeshjet në kuadër të javës së 9-të në IPKO Superligë. Um die heutigen Spiele und andere aktiven Ligen zu verfolgen, besuchen Sie bitte unsere Hauptseite für alle Wettbewerbe Kosovo. Zusätliche 1 Team qualifizieren sich für Europa League Qualification das Hauptturnier oder für die Vorqualifikationen. Xhiroja e 19-të e Superligës së Kosovës do të jetë jashtëzakonisht interesante, me tri duelet e fundit që do të luhen mes Feronikelit dhe Llapit, Prishtinës dhe Lirisë, dhe Trepçës 89 dhe Dritës, shkruan lajmi.net. Superliga e Kosovës në Basketboll, prishtina. Komiteti Ekzekutiv i Federatës së Futbollit të Kosovës sot mbajti mbledhjen e vet të radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi, ku diskutoi për gjendjen në futbollin e Kosovës me theks të veçantë për mundësitë e vazhdimit të garave në futboll. Mindestquoten, Wett- und Zahlungsmethoden-Ausnahmen gelten. KF Llapi pret skuadrën e Prishtinës në stadiumin “Zahir Pajaziti” me fillim nga ora 13:00, dhe Besa do të zhvillojë ndeshje në udhëtim tek Trepça ’89 në … 6 muaj më parë 6 muaj më parë. #3 Wie viele Runden werden jede Saison in Superliga e Kosovës gespielt?Insgesamt 33 Runden werden jede Saison in Superliga e Kosovës gespielt. Sot po zhvillohen katër ndeshje të javës së parë të IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607522008¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRI¬AF÷KF Drita¬JB÷KA5ofJeC¬WV÷kf-drita¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷CGGpODme-OOimZbXk.png¬WM÷DRE¬AE÷Drenica¬JA÷MPnreat6¬WU÷drenica¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷CO5kNTU0-xGPDOnbf.png¬~AA÷Q3JcUMdc¬AD÷1607515200¬ADE÷1607515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Feronikeli¬ER÷17. #5 Gibt es da eine Play-off-Runde Superliga e Kosovës nach der regulären Saison?Da gibt es keinen Play-off-Wettbewerb nach der regulären Saison Superliga e Kosovës. Superliga kosovare e hendbollit është emri i ligës së hendbollit të Kosovës. Linku i lajmit u kopjua. Ausgenommen Superliga 2020/2021 Live Ticker Sie können mehr als 1000 Fussball Wettbewerben verfolgen von mehr als 90 Ländern aus aller Welt bei FlashScore.de. Lexo Edhe: A do të bie dëborë në Tiranë gjatë ndërrimit të viteve? Ndeshja u mbyll me rezultatin 4-2. Besides Superliga scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on FlashScore.com. Superliga e Kosovës në futboll do të nisë pa tifozë! Im 20/21 Saison, unter den beliebtesten Mannschaften in Superliga e Kosovës für Online-Suche sind KF Feronikeli, FC Prishtina, FC Drita. Madhësia e tekstit. Me premtimin që kërkesat e tyre kanë marrë një miratim në parim nga kryeministri Rama, burime për BalkanWeb bëjnë me dije se Liga do t’i japë fund bojkotit pas mbledhjes së … Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607867399¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FER¬AF÷Feronikeli¬JB÷I7nZ4zAU¬WV÷feronikeli¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷IBgukg96-WUxX7hae.png¬WM÷LLA¬AE÷KF Llapi¬JA÷44rV5GfO¬WU÷llapi¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷Gf7WbBhT-YP7v9C9a.png¬~AA÷GhCARKtG¬AD÷1607774400¬ADE÷1607774400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Besa¬ER÷18. Nacionale; Buxheti i Kosovës për vitin 2021 pritet të votohet më 28 dhjetor. Për Ne; Uncategorized Superliga e Kosovës në futboll, vëmendja në Gjilan e Drenas. www.ffk-kosova.com është faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Kosovës Në këtë fundjavë, do të zhvillohet java e 13-të në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll, raporton “Zeri.info”. This statistic shows which country has the most players in the competition. Superliga e Kosovës vjen sot me dy super-ndeshje në program. Sonte do të jenë dy ndeshje mjaft interesante në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll, takime këto që i takojnë xhiros së parë. Ismaili: Qeveria e Hotit po rrezikon që ne të vaksinohemi të fundit në Evropë . Tri ndeshje do të luhen sot, ndërsa dy të tjera luhen në mesditën e së dielës. 14K likes. E Martë, 19 Maj 2020 - 9:35 albinfo.ch. Në fitoren e madhe të Golden Eagle Yllit në derbin ndaj Rahovecit sonte, rol të madh luajtën edhe tifozët ''Xhebrailat'' si dhe qytetarët suharekas që udhëtuan drejt Gjakovës ta përkrahin ekipin e Yllit. Kick-off Times; Kick-off times are converted to your local PC time. Sezoni fillon me një sezon të rregullt midis dhjetë skuadrave. #4 Wie viele Tore sind durchschnittlich erzielt in Superliga e Kosovës im 20/21?Die durchschnittliche Anzahl von Toren Superliga e Kosovës ist 2.45 pro Spiel im 20/21. Superliga 2020/2021 Live-Ticker Dienst ist Real-time, LIVE erfrischt. Superliga e Kosovës do të rikthehet këtë fundjavë, pas ndeshjeve të kombëtareve në Ligën e Kombeve së fundmi. Die Mannschaften sind in die 1 Tabelle eingetragen, mit dem Aufstiegs- und Abstiegssystem für die besten und schlechtesten dargestellten Teams. 14K likes. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608384497¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GJI¬AF÷Gjilani¬JB÷2DLWk9Vb¬WV÷gjilani¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬OB÷IVFN8Yme-dbZFZ36U.png¬WM÷FC¬AE÷FC Ballkani¬JA÷lAHSjkGh¬WU÷fc-ballkani¬AJ÷1¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷ENPPLACN-ABYqG4oc.png¬~AA÷ETioLIJq¬AD÷1607947200¬ADE÷1607947200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KF Drita¬ER÷18. --- Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. FlashScore.com provides all Superliga 2020/2021 fixtures, live scores and final results with current standings, head-to-head stats and odds comparison. Superliga e Kosovës, Pristina. Foto: Facebook. Kështu që pozicionohet në vend të … Superliga; Liga e Parë – Grupi A; Liga e Parë – Grupi B; Liga e Dytë; Superliga U19; Liga e Parë U19; Liga U17; Liga e Parë – Femrat; Liga U16 – Femrat; Superliga Futsall; Liga e Parë Futsall; Liga e Veteranëve; Kombëtaret. Zyrtare: Superliga e Kosovës në futboll rikthehet me datë 7 qershor. Kampionati do të fillojë në javët e […] Der größte TV -Partner für Superliga e Kosovës sind SuperSport, Radio Television of Kosovo Supërliga e Kosovës do të zhvillojë xhiron e 13-të me tri ndeshje në ditën e shtunë Gjilani do të presë […] 04/21/2018 12:49 nga: A. R. Raiffeisen Superliga; Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e para të planifikuara të javës së 28 në Superligën e Kosovës në futboll dhe vëmendja do të jetë në Gjilan ku ndeshen Gjilani me Trepçën 89. Kampionati elitar i Kosovës ndodhet në pozitën e 96-të të kampionateve nga anëtaret e vendeve që janë të pranuar në UEFA dhe FIFA. “Nuk është në dorën tonë. Live-Übertragungen von New York City FC vs. New England Revolution Sonntag, Oktober 11, 2020 auf MSN Sport Pas fillimisht shumë të mirë të sezonit, skuadra nga Dobraja ka pësuara rënie në formë, ndërsa i ka humbur katër sfidat e fundit radhazi. Gazeta “Sheshi” mëson që institucionet qendrore kanë dhënë dritën jeshile për nisjen e edicionit 2020/21 në Superligë. . Superliga e Kosovës fillon në fundjavë . Tri ndeshje priten të zhvillohen ditën e mërkure, kurse dy ndeshje tjera ditën e enjte. Der Dienst für Live-Spielstände bei SofaScore Live Ticker bietet Live-Spielstände, Ergebnisse und Tabellen verschiedener Sportarten. Skuadra nga Mitrovica ua ka dhënë pushim futbollistëve të saj të enjten, ashtu siç praktikojnë klubet një ditë para ndeshjeve. Superliga e Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur Komitet Ekzekutiv i FFK-së, por edhe […] Superliga e Kosovës. Besa do të jetë nikoqire e Drencës dhe synon që të rikthehet te rezultatet pozitive. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607521862¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BES¬AF÷FC Besa¬JB÷hO3ghcQO¬WV÷fc-besa¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷8fOkSy6k-EZJVPNYf.png¬WM÷FER¬AE÷Feronikeli¬JA÷EX4kgwBI¬WU÷feronikeli¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷IBgukg96-WUxX7hae.png¬~AA÷Y9WB6J4j¬AD÷1607515200¬ADE÷1607515200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gjilani¬ER÷17. Flasin sinoptikanët . Elita e futbollit kosovar do të vazhdoj të luaj edhe në mesjavë, ku është e paraparë të zhvillohet xhiroja e 14-të. Superliga e Kosovës në futboll vazhdon me xhiron e 12-të edhe gjatë të mërkurës, kur do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Arbërisë dhe Besës. Libri “Rregullat e Lojës” 20 vjet mëvetësim; Lajmet; Garat. 2020 09 13. Facebook Messenger WhatsApp. Mindesteinzahlung €5 und 1x abgerechnete Wette. HILFE: Sie sind auf Superliga 2020/2021 Live-Ticker Seite in Fussball/Kosovo Sektion. Raiffeisen Superliga e Kosovës, ja rezultatet Dy skuadrat lidere të Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll në javën e 24-të kanë shënuar fitore si mysafire. Kadetët - Superliga; Kadetët - Liga e parë; Liga e kadeteve. Pas ndeshjeve të Kombëtareve në Ligën e Kombeve, Superliga e Kosovës do të rikthehet në këtë fundjavë. Superliga e Kosovës është kategoria më e lartë e garave në futboll në Kosovë të organizuara nga Federata e Futbollit e Kosovës (FFK). Mesazhi i presidentit të FFK-së, Agim Ademi për 29 vjetorin e mëvetësimit të futbollit të Kosovës. Folge hier deinem Lieblingsteam live! Periskopi.com 19 Shtator 2020, 10:56 Sporti. Ja rrezulltatet: Superliga 2020/2021 scores service is real-time, updating live. Ponte Prizreni e ka mundur Sigal Prishtinën në udhëtim me rezultat 70:80 (18:18, 12:27, 15:12, 25:23), në kuadër të javës së 12-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Dje janë zhvilluar dy takimet e parapara, ku Ferronikeli dhe Trepça 89 janë ndarë baraz, ndërsa Drita ka marrë tre pikë të plota në udhëtim te Besa në Pejë. 23.11.2020 • 10:10. Superliga e Kosovës në Basketboll Superliga e Kosovës në Basketboll (Anglisht: Kosova Basketball Superleague) e njohur edhe si IP Superliga e Basketbollit të Kosovës për shkaqe të sponsorizimit, është liga më e lartë e basketbollit profesional për meshkuj në Kosovë. Superliga e Kosovës në Basketboll (Anglisht: Kosova Basketball Superleague) e njohur edhe si IP Superliga e Basketbollit të Kosovës për shkaqe të sponsorizimit, është liga më e lartë e basketbollit profesional për meshkuj në Kosovë.Superliga e Basketbollit u themelua në vitin 1991. The Kosovo Basketball Superleague (Albanian: Superliga e Kosovës në Basketboll) and known as the IP Superliga e Basketbollit due to sponsorship reasons is the top men's professional basketball league in Kosovo.Basketball Superleague was founded in 1991. #2 Welche Platzierung von Wettbewerb ist Superliga e Kosovës in Kosovo?Superliga e Kosovës ist die Ebene von 1 Aufteilung in Kosovo. Supërliga e Kosovës do të zhvillojë xhiron e 13-të me tri ndeshje në ditën e shtunë Gjilani do të presë […] Dy skuadrat tjera që luajnë para tifozëve të […] Die Mannschaft mit dem größten Stadion ist FC Prishtina mit der Gesamtkapazität von 13.000. SofaScore verfolgt Live-Fußballergebnisse, Tabelle, Resultate, Statistiken und Top-Torschützen in Superliga e Kosovës. Jede Mannschaft spielt insgesamt 201 Spiele in einer Saison und der Sieger ist die Mannschaft, die am Ende der Saison die meisten Punkte hat. Gewinne schließen den Einsatz von Wett-Credits aus. 9.5K likes. Superliga e Kosovës në futboll po bëhët gjithnjë e më interesante, ashtu si në luftën për mbijetes, por edhe në luftën për titullin e kampionit. Këtë e ka bërë të ditur presidenti i vendit Hashim Thaçi, përmes një shkrimi në Twitter. Nacionale; Tërnava: Lufta e UÇK-së do të mbetet e shenjtë, myslimanë e katolikë ishim bashkë për një komb. Ish-Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka marrë pjesë në Debatin e Hapur për Dhunën Seksuale në Konflikt të Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara. Help: Find Superliga 2020/2021 fixtures, tomorrow's matches and all of the current season's Superliga 2020/2021 schedule. Superliga e Kosovës në futboll rikthehet më 7 qershor. Futbolli në Kosovë do të nisë në javën e ardhshme, me 19 shtator, shkruan GazetaBlic. Liga e Kombeve Euro 2020 RUSIA 2018 EURO 2016 Copa America 2016 Vend: Basketboll Liga Unike FBK Superliga FBK Liga e parë FBK Liga e Femrave FBK Superliga U18 BIBL Balkan League Kampionati i futbollit në Kosovë do të rikthehet më 7 qershor, kjo si rezultat i përmirësimit të situatës epidemiologjike në vend. E shoqëruar nga delegacioni në mesin e të cilëve ishte edhe një heroinë, përfaqësues të OJQ-ve që punojnë vazhdimisht për […] Klicken Sie auf den Ländernamen in der linken Menü und wählen Sie ihren Wettbewerb aus (Meisterschaft Ergebnisse, Länderpokal-Livescore, andere Wettbewerben). Superliga e Kosovës. 21.10.2019. The Football Superleague of Kosovo (Albanian: Superliga e Futbollit të Kosovës), also known as the IPKO Superleague of Kosovo (Albanian: IPKO Superliga e Kosovës) for sponsorship reasons with IPKO is the top level of the Kosovar football league system.The Superleague is organized by the Football Federation of Kosovo and the division currently has a 10-team format. Watch Queue Queue Grupi A; Grupi B; Liga e kadetëve. “Xhamajka e ka njohur Pav Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1608474344¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FCP¬AE÷FC Prishtina¬JA÷dd2fu5Xq¬WU÷fc-prishtina¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷8QiRpUWH-OxFfnDJm.png¬WN÷DRI¬AF÷KF Drita¬JB÷jJ1bvPnj¬WV÷kf-drita¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷CGGpODme-OOimZbXk.png¬~AA÷dbnBnl5O¬AD÷1608377400¬ADE÷1608377400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Ballkani¬ER÷12. Superliga e Kosovës, auch bekannt als IPKO Superliga e Kosovës, ist ein profesioneller Fußball Liga in Kosovo für Männer. Përfundon java e nëntë në Superligën e Kosovës, këto janë rezultatet. Ndërkohë Superliga e Kosovës në futsall pritet të nis garat me 20 qershor. Liga e Kombeve Euro 2020 RUSIA 2018 EURO 2016 Copa America 2016. Toutes ces fonctionnalités peuvent vous aider à vous décider pour choisir entre FC Prishtina et KF Feronikeli. Besa e Pejes ka pesuar perseri humbje ne kampionat, kesaj here eshte mposhtur nga skuadra mitrovicase Trepca ’89. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607521781¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FCP¬AF÷FC Prishtina¬JB÷S2mvduRa¬WV÷fc-prishtina¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷8QiRpUWH-OxFfnDJm.png¬WM÷GJI¬AE÷Gjilani¬JA÷lClzcLBg¬WU÷gjilani¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷IVFN8Yme-dbZFZ36U.png¬~AA÷zPD87akp¬AD÷1607257800¬ADE÷1607257800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KF Drita¬ER÷16. superliga e kosoves ne futboll. Pas kërkesës së Federatës së Futbollit të Kosovës në Ministrinë e Shëndetësisë për të nisur edicionin e ri futbollistik, tashmë është marrë vendimi për të nisur në vikend me ndeshjet e xhiros së parë. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607954219¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ARB¬AF÷Arberia¬JB÷YJMrPwen¬WV÷arberia¬AS÷0¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷OEQ36B86-lnwHvaXP.png¬WM÷DRI¬AE÷KF Drita¬JA÷fTNvQJut¬WU÷kf-drita¬AS÷0¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷CGGpODme-OOimZbXk.png¬~AA÷MgikKxZk¬AD÷1607947200¬ADE÷1607947200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KF Trepça’89¬ER÷18. Superliga e Kosovës në Basketboll, prishtina. Superliga e Kosoves është në Facebook. Die durchschnittliche Anzahl von Toren in Liga für die Saison 20/21 ist 2.45 pro Spiel. Futbolli elitar në vend do të rikthehet me ndeshjet e xhiros së 13-të të shtunën dhe të dielën, raporton Gazeta Express. Unsere App ist für dein Smartphone optimiert. Just click on the country name in the left menu and select your competition (league results, national cup livescore, other competition). See also current season's results and Superliga results archive. Spieltag¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1607264838¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FC¬AF÷FC Ballkani¬JB÷KxpWc1dm¬WV÷fc-ballkani¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷ENPPLACN-ABYqG4oc.png¬WM÷DRI¬AE÷KF Drita¬JA÷tnoSbsss¬WU÷kf-drita¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷CGGpODme-OOimZbXk.png¬~AA÷fRavPRKH¬AD÷1607252400¬ADE÷1607252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KF Llapi¬ER÷16. Pas vendimit të Minis Watch Queue Queue. #1 Welche Mannschaft ist der aktuelle Titelträger in Superliga e Kosovës?Der aktuelle Titelträger in Superliga e Kosovës ist FC Drita. Superliga 2020/2021: Aktuelle Meldungen, Termine und Ergebnisse, Tabelle, Mannschaften, Torjäger. Klein: Superliga e Kosovës është e vështirë për të luajtur, Besës po i përsëritet skenari i njëjtë! Kongresi i pergjithshem i federates boterore te futbollit i mbajtur ne Meksike ka pranuar kerkesen ... Lexo me shume: Kosova pranohet ne UEFA. Fadil Vokrri - Presidenti i FFK-së: Ne jemi të kënaqur, që po ia besojmë të drejtën e transmetimit të Superligës së Kosovës një kompanie me shumë përvojë dhe profesionalizëmAlban Jaho - Drejtori i DigitAlb-it: Falënderoj FFK-në për një proces mjaft të mirë dhe transparent Xhiroja e njëmbëdhjetë në Superligën e Kosovës në futboll vazhdon në mesjavë. Superliga e Kosovës vazhdon sot me dy ndeshje interesante të parapara për programin e ditës së mërkurë. Superliga e Kosovës, fitorja e shtatë radhazi për Ponte Prizrenin. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Superliga e Kosoves dhe të tjerët që mund t'i njihni.